Mersin'deyiz
 Adana'dayız
 Ankara'dayız
 Kıbrıs'tayız
 İzmir'deyiz
Türkiye'deyiz
Erdemli Profesyonel Yöneticilik Teklif Al Erdemli Profesyonel Yöneticilik Logo

Ahmet ERGİN

Profesyonel Yönetici / Ehlivukuf / Danışman

Ahmet ERGİN Kimdir ?

AHMET ERGİN

15.07.1978 tarihinde Erdemli' de doğdu. İlkokul, ortaokul ve lise tahsilini Erdemli' de tamamladı.1998 yılında Manisa Celal Bayar Üniversitesi Salihli Meslek Yüksekokulu Mahalli İdareler Bölümünden mezun oldu. 2002 yılında Isparta Süleyman Demirel Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümünden mezun oldu.

634 Sayılı Kat Mülkiyeti Hukuku üzerine 1998 yılında (300 Saatlik Ders) Profesyonel Yöneticilik- Danışmanlık- Ehlivukuf ve Eğiticilik kursu aldı. 2019 Yılında Global Enstitü Tarafından düzenlenen Site ve Apartman Yöneticiliği eğitimlerine katılarak, yapılan yeterlilik sınavında başarılı olmuş, Profesyonel Site ve Apartman Yöneticiliği sertifikasını almıştır. Yine 2019 Yılında Ankara Barosu tarafından açılan Temel Bilirkişilik Kursu ve Kat Mülkiyeti Hukuku Bilirkişilik Kurslarına katılarak, Ankara Barosu' nda eğitimlerini tamamlayıp, Uzmanlık & Bilirkişilik sertifikalarını aldı.

Türkiye Esnaflar Odası tarafından düzenlenen Müşteri İlişkileri ve Müşteri Memnuniyeti Kursuna katılarak "MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ VE MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ" belgesini aldı.

AHMET ERGİN 1998 yılında Profesyonel Site Apartman Yöneticiliği-Danışmanlığı ve Eğitmenliği kursunun yanında Bilgisayar Operatörlüğü Kursunu tamamlamış ve sertifikalarını almıştır. 2002 yılında Elazığ İl Jandarma Komutanlığı' ndan takdirname alarak terhis olmuştur. 2009 Yılında Ankara'da Kamu İhale Mevzuatı Kursunu tamamlamıştır. 2017 yılında Türkiye Esnaf ve Sanatkarlar Kurumu tarafından düzenlenen Müşteri İlişkileri ve Müşteri Memnuniyeti Kursuna katılarak belgesini almıştır.

2020 yılında İstanbul Rumeli Üniversitesi Rektörlüğü tarafından açılan Profesyonel Site ve Apartman Yöneticiliği Kursu, Kat Mülkiyeti Hukuku Bilirkişilik Kursu ve Kooperatifler Hukuku Bilirkişilik Kurslarına katılarak mesleğinde Bilirkişilik & Uzmanlık sertifikalarını aldı. Yaklaşık 20 yıldır Kat Mülkiyeti Hukuku' nda Profesyonel Yönetici-Danışman ve Ehlivukuf olarak hizmet vermektedir.

Rakamlarla Firmamız

0 +
İşlem Sayısı
0 +
Mutlu Daire Sahibi
0 +
Site ve Apartman
3
Şikayet

Sizlere daha iyi ve kaliteli hizmetler verebilmek için 1998' den bu yana çalışıyoruz.