Mersin'deyiz
 Adana'dayız
 Ankara'dayız
 Kıbrıs'tayız
 İzmir'deyiz
Türkiye'deyiz
Erdemli Profesyonel Yöneticilik Teklif Al Erdemli Profesyonel Yöneticilik Logo

Av. Cemalettin GÜRLER

Hukuki Danışmanımız

Av. Cemalettin GÜRLER Kimdir ?

Av. Cemalettin GÜRLER

Cemalettin GÜRLER Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun olmuştur. Şu anda kurucu ortağı olduğu GCG Avukatlık bürosunda avukatlık yapmaya devam ediyor. Ankara Üniversitesine bağlı Adalet Meslek Yüksek Okulunda 10 yıla yakın Avukatlık ve Noterlik Hukuku, Avukatlık Hukuku Bilgisi, 12 yıl Adalet Psikolojisi, 3 yıl Sigorta Hukuku derslerini hem örgün hem de uzaktan eğitim olarak vermiştir.

Avukat Cemalettin GÜRLER Anadolu Üniversitesi için yazdığı Avukatlık – Noterlik Hukuku ders kitabı 7 baskı yapmış, olup halen ders kitabı olarak okutulmaktadır.

Avukat Cemalettin GÜRLER’in ayrıca Kat Mülkiyeti Hukuku (Toplu Yaşam Alanları Hukuku) ve Harçlar Hukuku kitapları bulunmaktadır. Avukat Cemalettin GÜRLER en son “Adalet Psikolojisi” kitabını yayınlamıştır.

Birçok alanda makaleleri olan Avukat Cemalettin Gürler 2014 – 2016 yılları arasında Ankara Barosu Yönetim Kurulunda görev aldı.

Avukat Cemalettin GÜRLER, GCG Avukatlık Bürosundaki meslektaşlarıyla "Kadın Hakları" kitapçığını yazmıştır.

Cemalettin GÜRLER uzun süre çalıştığı yerel yönetimlere yönelik çalışmalarını “Marka Kent” kavramı üzerinden çalışmalar yürütmektedir.

Rakamlarla Firmamız

0 +
İşlem Sayısı
0 +
Mutlu Daire Sahibi
0 +
Site ve Apartman
3
Şikayet

Sizlere daha iyi ve kaliteli hizmetler verebilmek için 1998' den bu yana çalışıyoruz.