Mersin'deyiz
 Adana'dayız
 Ankara'dayız
 Kıbrıs'tayız
 İzmir'deyiz
Türkiye'deyiz
Erdemli Profesyonel Yöneticilik Teklif Al Erdemli Profesyonel Yöneticilik Logo

Mobil Kapıcılık Hizmetleri

Mobil Kapıcılık Hizmetleri

Mobil Kapıcılık HizmetleriMobil kapıcılık nedir ?

Mobil kapıcılık, sabit bir kapıcı (görevli ) yerine genel kurulda kat maliklerinin verdiği karar doğrultusunda yönetim tarafından yüklenici firmayla yapılan sözleşmeye bağlı olarak ,belirlenen zamanda veya sürede sözleşmede öngörülen şekil ve anlaşma şartlarına uygun olarak yüklenici firma tarafından gönderilen personel veya personeller tarafından binanın sözleşmeye uygun olarak temizlenmesidir.

Mobil kapıcılığın avantajları nelerdir?

Mobil kapıcılık sayesinde bina sakinlerinin pek çok avantajı vardır. Bunlar başlıca kapıcı dairesi, sabit maaş, sigorta ücreti, yıllık izinler ve temizlik malzemeleri olarak sıralayabiliriz. Mobil kapıcılık sayesinde bunları firmamız karşılar siz sadece seçtiğiniz hizmetin ücretini ödersiniz.

Mobil kapıcılar neler yapar?

Belirlenen günlerde gelen mobil kapıcı bina koridor ve merdivenlerini süpürüp paspas ile temizler, merdiven korkuluklarını siler, giriş kapısı ve asansör temizliklerini yapar. İstenirse günlük çöp alımı ve bahçe bakımı gibi hizmetlerden de yararlanabilirsiniz.

Mobil kapıcılık hizmeti ile sizde binanızı uygun fiyata temizletin. Mobil kapıcılık ile günlük çöp alımı, haftalık genel bina temizliği ve bahçe bakımı gibi hizmetleri seçerek hizmet alabilirsiniz. Malzeme, sigorta, daire, elektrik, izin ve tazminat gibi sıkıntılarınız olmaz hizmeti alıp fatura karşılığı ödeme yaparsınız. Binanıza uygun mobil kapıcılık hizmetlerimiz için bizi arayın.

Her Bakımda Yapılması Gerekli İşlemler:

  • Apartmanınızda sabit bir kapıcı yerine belirlenen zamanlarda kapıcılık hizmeti verir.
  • Mobil kapıcılık hizmeti ile uygun fiyata sabit kapıcı hizmetinden faydalanırsınız.
  • Sürekli personel çalıştırıp sigorta, muhasebe, izin ve maaşla ilgilenmez, sadece mobil kapıcılık hizmetini fatura karşılığı ödersiniz.
  • Mobil kapıcılık hizmeti ile güvenli, kaliteli uzman personel ve ekonomik hizmet alımı sağlarsınız.
  • Apartman ortak kullanım alanlarının temizlenmesi, günlük çöp alımı, bahçe temizliğini sizde İÇEL PROFESYONEL YÖNETİCİLİK kalitesi ile alabilirsiniz.
  • Mobil kapıcılık sayesinde sorumluluk yerine hizmet alırsınız...

Rakamlarla Firmamız

0 +
İşlem Sayısı
0 +
Mutlu Daire Sahibi
0 +
Site ve Apartman
3
Şikayet

Sizlere daha iyi ve kaliteli hizmetler verebilmek için 1998' den bu yana çalışıyoruz.