Mersin'deyiz
 Adana'dayız
 Ankara'dayız
 Kıbrıs'tayız
 İzmir'deyiz
Türkiye'deyiz
Erdemli Profesyonel Yöneticilik Teklif Al Erdemli Profesyonel Yöneticilik Logo

İçel Profesyonel Akademi

İçel Profesyonel Akademi

İçel Profesyonel Akademi

Bahçe İlaçlama Hizmeti

İçel Profesyonel Akademi

Profesyonel Yöneticilik sektörünün dünya içerisinde hızla yükselen ivmesi gereği bu hıza yetişebilecek kalifiye personel bulabilme zorluğu sektörün en önemli handikaplarındandır. Bu bağlamda Eğitim faaliyetlerine önem veren firmamız, "İçel Profesyonel Okul" adını verdiği projesi ile sektöre nitelikli personel yetiştiriyor.

Profesyonel Yönetim Sektörüne sürekli katma değer yaratmakta olan İçel Profesyonel Yöneticilik, İçel Profesyonel Okul ile sektöre yetişmiş personel sunmaya, genç istihdamı teşvik etmeye devam ediyor. 1998 yılında başlayan İçel Profesyonel serüveni 22. Dönemini bitirerek, profesyonel kursiyerler yetiştirdi ve sektöre yetişmiş personel istihdamını gerçekleştirdi.

İçel Profesyonel olarak bizler Kısa, Orta ve Uzun vadeli insan kaynakları projelerimizi ortaya koyarak sektörün bu sorunundan doğan kalifiye personel istihdamını maksimum seviyeye çıkarmayı ve kendi uzman kadromuzu yetiştirerek, İçel Profesyonel kimliğini her ortamda taşıyabilecek potansiyeli olan çalışanlarını sektörün hizmetine sunmayı amaç edindik. İçel Profesyonel Kurum Kültürünü benimseyen ve Müşterilerimize hizmet veren nitelikli personel ile hizmet kalitemiz her geçen gün daha da artmaktadır.

Ülke ve firma geleceğinin ancak kaliteli, yetişmiş ve kendini çağın teknolojik gereksinimlerine göre yönlendirebilecek bilgi ve beceriye sahip insan kaynağı ile planlayabileceğinin bilinciyle hareket etmeye devam edecek ve insan kaynakları departmanımız bu konudaki süreçleri en ince ayrıntısına kadar planlamayı daha büyük bir coşkuyla sürdürecektir.

2016 yılında faaliyete geçen İçel Profesyonel Akademi için oluşturulan, son teknoloji ile donatılmış dersliklerimizde teorik ve uygulamalı eğitimler ile görülen dersler dışında, tüm kursiyerlere servis, ve yemek imkanları sunuluyor. İçel Profesyonel Akademi’ de oryantasyon, yöneticilik, iletişim, yazışma kuralları, kanunlar ve yönetmelikler,hizmet pazarlaması eğitimleri, satış teknikleri , müşteri ilişkileri, sunum teknikleri gibi eğitimlerle kariyer hedeflerine ulaşmada katkı sağlıyor ve nitelikli çalışan portföyümüzü geliştiriyoruz.

Sadece teknik yetkinlik değil Kursiyerlere iş hayatını da öğretiyoruz. Yeni mezun gençlerin iş hayatına adaptasyonunu da kolaylaştırıyor, bilgi, birikim ve tecrübelerimizi aktarıyoruz. Eğitimcilerimiz tamamen İçel Profesyonel Çalışanlarından oluşmaktadır. Bu sayede kursiyerler İçel Profesyonel Yöneticilik Kurum Kültürünü öğreniyor, İçel Profesyonel Yöneticilik Disiplinini alıyor ve çalışma hayatının olmazsa olmazları arasında yer alan Müşteri Memnuniyeti bilincini öğreniyorlar.

Rakamlarla Firmamız

0 +
İşlem Sayısı
0 +
Mutlu Daire Sahibi
0 +
Site ve Apartman
3
Şikayet

Sizlere daha iyi ve kaliteli hizmetler verebilmek için 1998' den bu yana çalışıyoruz.